Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

półoś lewa (krótka)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • półoś lewa (krótka)

    Zamieszczone przez koja86
    Do czyszczenia najlepsze jest mydło szare i gąbka
    jestem tego samego zdania

  • #2
    półoś lewa (krótka)

    mam do wymiany przegub wewnetrzny odkreciłem go ale nie wiem jak go zdemontować z półośki prosze o pomoc moje auto to octavia1 z silnikiem 1.6 dzięki

    Komentarz


    • #3
      Pierścień osadczy na półosi zdemontowałeś? Trzyma przegub i półoś w całości. Ewentualnie może być kołek do wybicia ale to nie w tym aucie. Innych możliwości nie ma

      Komentarz


      • #4
        a wahacz puszczony - inaczej nie ma miejsca na wyciagniecie przegubu

        Komentarz


        • #5
          wachacz mam ściągnięty półoś odkręconą od strony skrzyni biegów ale nie moge zdjąć z niej przegłubu mam go wybić? czy jakimś ściągaczem? bo wybijać się boje żeby nie uszkodzić przegłubu zewnetrznego który jest wciąż przymocowany do piasty bo chyba nie musze go odkręcać?

          Komentarz


          • #6
            Nic nie wybijaj na razie. Napisałem Ci czego masz szukać.

            Komentarz


            • #7
              chodzi o taki cieniutki pierścień w którym jest przerwa taka mała i jest w kształcie jakby podkowy? tylko że okrągłej jeśli chodzi o to to zdemontowałem

              Komentarz


              • #8
                Dokładnie o ten pierścień chodzi. Teraz powinno zejść, pewnie wielowypust jest zapieczony. WD40 dużo nie pomoże ale na pewno coś tam spenetruje, rozetnij osłone i wyczyć wcześniej wszystko szczotką aby WD wciekło do wielowypustu a nie zostało wciągnięte przez brud. Potem próbować zbić delikatnie młotkiem - ale tak z głową wiesz żeby poźniej półoś nie musiała na złom trafić.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X